Rocktár Élőzenei Bázis

Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 35.

E-mail: info@rocktar.hu

Weboldal: www.rocktar.hu

Facebook: www.facebook.com/RocktarKoncertBazis

Története 2007-ben kezdődött a „Harcosok Klubja” elnevezésű koncert sorozattal, mely eleinte az Ifjúsági Házban került megrendezésre. Miután a koncertszervezők felmérték, hogy óriási igény van az alternatív és rock zenére a városban, saját helyszínt kerestek és így találtak rá az egykori Huszárlaktanyára.
A 2008-ban életre hívott Rocktár azóta Kiskunfélegyháza zenei, kulturális, közösségi életének szerves részét képezi, ahol a legnevesebb hazai előadók adnak koncerteket elérhető áron.
A zenei klubot működtető egyesület célja nem csak és kizárólag a szórakoztatás, nagy hangsúlyt fektetnek a fiatalok nevelésére, illetve a képzőművészet és a zenekultúra közvetítésére is. A koncertprogramokon kívül a klub folyamatos könnyűzenei oktatásán (gitár, basszusgitár, dob) jelenleg közel 60 növendék, Rocktáborában nyaranta pedig 150 gyermek és fiatal vesz részt.
A Rocktár lehetőséget ad amatőr zenekaroknak a próbatermek használatára. A rendezvények a változatos zenei stílusoknak, a profi hangtechnikának és az otthonos büfének köszönhetően minden közönségréteget megszólít.

Galéria:

Telefon: (+36-76) 562-039