Ajándékot a Tourinform irodából
Publikálta: Webmester  |  Publikáció ideje: 2015. március 06.

A Tourinform iroda ismét bővítette szolgáltatásainak sorát. Ezentúl ajándéktárgyakat is vásárolhatunk az irodában családtagjainknak, rég nem látott osztálytársaknak, külföldön élő barátainknak vagy akár magunkat is meglephetjük néhány aprósággal.

Az irodában Kiskunfélegyháza feliratú, és kiskunfélegyházi fotókkal ellátott hűtőmágnesek, képeslapok, bögrék, valamint egyéb reklámajándékok is megvásárolhatóak. A kínálatból ajándékcsomag összeállítására is van lehetőség, melyhez városi címerrel ellátott italtasakokat és ajándéktasakokat is beszerezhetünk.

A reklámajándékokon kívül az információs pont számos új információval és kiadvánnyal várja a helyieket és a turistákat, valamint az Erzsébet program pályázataiban is segítséget nyújtanak nyugdíjasoknak, nagycsaládosoknak, fogyatékkal élőknek, postai dolgozóknak, köznevelési intézményben vagy közlekedés területén foglalkoztatottak részére.

Az ajándéktárgyak választékát megtekintheti a Tourinform irodában, a Városháza bejárata mellett, hétfőtől péntekig, 8-16 óráig.

10 ok, amiért érdemes Kiskunfélegyházára látogatni
1. megismerheti Kiskunfélegyháza különleges szecessziós építészetét

2. egyedülálló börtönmúzeumban kutathatja a betyárok és pandúrok legendáját

3. ízletes alföldi ételeket kóstolhat a város éttermeiben

4. igénybe veheti a fürdők gyógyvizes szolgáltatásait, relaxálhat, gyógyulhat

5. kellemesen töltheti idejét a város cukrászdáiban, kávézóiban

6. termelői piacon friss zöldségekhez, gyümölcsökhöz, helyi termékekhez juthat

7. kellemes sétát tehet a ligetes főutcán, az árnyas platánsor alatt

8. hagyományőrző, kulturális fesztiválokon szórakozhat családjával, barátaival

9. irányított sétán ismerkedhet meg Petőfi és Móra emlékekkel

10. megtapasztalhatja a kunok vendégszeretetét
Elérhetőség
TOURINFORM IRODA

6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth L. u. 1. (Városháza bejárata mellett)
Telefon: (+36-76) 562-039
E-mail: kiskunfelegyhaza@tourinform.hu
Facebook: facebook.com/tourinformkiskunfelegyhaza
NYITVA TARTÁS:
Szezonban (június 15-től szeptember 15-ig)
hétfőtől-péntekig 8:00-17:00 óráig
szombaton 8:00-12:00 óráig
View My Stats