Ingyenes kiadványok a Tourinform Irodában
Publikálta: Webmester  |  Publikáció ideje: 2014. június 5.

A kiskunfélegyházi Tourinform Iroda új kiadványok széles választékával várja betérő ügyfeleit. Térképek (Kiskunfélegyháza, kerékpáros, ifjúsági szállás, autós, kemping, stb.), szállásajánlók, városismertetők, természetjáró magazinok, termelők ismertetői, gasztronómiai füzetek, fürdők prospektusai, wellness ajánlatok, nemzeti parkok, múzeumok, kisvasutak kiadványai, programajánlók, rendezvénynaptárak, turisztikai magazinok közül válogathatnak az Érdeklődők.

Ízelítő kiadványainkból:

- Élmény? Természetesen! Vendégváró nemzeti parkok: Tíz nemzeti parkunk, 38 tájvédelmi körzetünk ajánlatai, látnivalói egy kiadványban.
- Élmény itthon: Ingyenes turisztikai programajánló magazin.
- Egészségére! Wellness-és egészségturisztikai ajánlatok Magyarországon: A tél és a hideg beköszöntével szervezetünk vágyik a fürdők nyújtotta melegségre. A kiadvány összegyűjtötte a kedvezményes wellness- és egészségturisztikai ajánlatokat.
- „Én kis kertet kerteltem…” Virágos ötletek kertbarátoknak és virágbarát önkormányzatoknak: Hamarosan elkezdődnek a tavaszi kerti munkák. A kiadvány kertbarátoknak nyújt segítséget a kerti munkákra való felkészülésben.
- Dél-Alföld Mindig több: Évszakról évszakra kalauzolják Önöket, hiszen a Dél-Alföld mindig gazdag kikapcsolódást kínál.

Várjuk irodánkban a Kossuth Lajos u. 1. szám alatt (Városháza bejárata mellett).

Telefon: (+36-76) 562-039